Görüntülü sohbet operatörlüğü

evde oturarak para kazan

BAYAN SOHBET OPERATÖRÜ

Görüntülü sohbet operatörlüğü fikri gerçek anlamda para kazanmaya ulaştırıyor. İnternet üzerinden görünümlü sohbet operatörlüğü yaparak yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

Sohbet operatörlüğü işi part time yada tam vakitli yapabilir. Görüntülü sohbet operatörlüğü işi son senelerde ilgi çeken kazançlı ve güvenilir bir iş kolu olmuştur.kameralı sohbet operatörlüğü ile beraber çalıştığın kadar para kazanırsın.

Görüntülü sohbet operatörlüğü yalnızca kadınlara özel bir iş imkânıdır.

Ülkemizde sohbet oparatörlerinin içerik kısmı yalnızca sohbetle sınırlandırılmıştır,site üzerinden yalnızca davetiye yanıtlamaktır. Sohbet hattı servisimiz görüntülü olarak yalnızca görüntülü sohbet hattı olarak hizmet vermektedir,üstelik evinizin rahatlığında yalnızca sohbet ederek ortalamanın üstünde bir gelir elde edebilirsiniz.

Öğrenci ya da diğer çalışanlar ise daha düşük zaman ayırabilecekleri için yüksek maaş olmasa da tatmin edecek dek ücretleri banka hesaplarında görebilirler. İnternet bağlantınız yüksek hızda olursa yayın kalitenizin netliği ve özen çekiciliği o dek iyi olur. Evinden çıkmana bile gerek kalmadan internet üzerinden çalışarak normal bir işte kazandığından son derece daha yüksek miktarlar kazanabilirsin.

Başvuru gerçekleştirmek için mesai saatlerini beklemenize gerek yoktor. Ev hanımı öğrenci ek iş ek kazanç gerçekleştirmek isteyen tüm bayanlar 0534 6160126  numarasından  bize erişebilirler ve kayıt yaptırabilirler

sohbet ederek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Sitemizde model olun derhal kazanmaya başlayın,Ödemeleriniz Haftalık olarak banka hesabınıza yapılır,Haftalık en az dört yüz lira vs bir ücretle para kazanmaya vakit kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Sohbet operatörleri bilgisayar sistemi ve kamera sistemi vasıtasıyla kendi ev ortamında çalışırlar. Bilgisayar düzeneğinin belirli alt koşulları taşımış olması gerekir ki oldukça eski bilgisayar hem güncel sürümları desteklemediğinden yetersiz kalacak hatta performans açısından eksik kalacaktır. Sahip olunması gereken ihtiyaçlar sadece bir bilgisayar ve internet kamerasıdır. Kolay yoldan çalışarak evinizde çayınızı yudumlarken aynı vakitte bilgisayar başında para kazanabilirsiniz.

Dilediği zaman sohbeti terk edebilen sohbet operatörünün kazancı üye ile beraber hususi odada kaç dakika sohbet ettiği üzerinden hesaplamaları yapılır. Birebir sohbet alanlarında diledikleri şahıslar ile beraber sohbetlerini sağlayan üyelerimiz aynı zamanda hediye gönder butonunu kullanarak site üzerinde diledikleri modele hediye de gönderebiliyorlar.

Kazanmış olduğunuz paralar herhangi bir şekilde sizden geri istenmeyecek ve model olarak şirket bünyesinde çalışmaya devam edeceksiniz. Sitede çalışmak için internetiniz ve internet kameranızın olması yeterli olacaktır. İnternetten yapılan işlerde belirli çalışma günü ve çalışma saati olmadığı için bir nevi bayanlar kendi işinin patronu olur ve birtakım kuralları da kendisi koyabilir.

Çalışma saatlerini ise müsait olduğunuz zaman içindedir. Ödeme gününe dek bakiyenizde biriktirmiş olduğunuz paraların bütününü kesintisiz olarak hesabınızda görürsünüz. Konuştuğunuz dakika ve saniye süresince kazanacak olduğunuz paralar ise haftalık olarak banka hesabınıza ödenir. Üyelerin sizin bayan olduğunuzu anlamasi yeterli olacaktır.