İşleyiş

Webcam Operatörlügü İşleyiş

Günün bir kısmında ki, bu gündüz ya’da gece olabilir, internet sitemize üye olanlar, diğer üyelerle sohbet etmektedirler. Sizde sohbet etmek isteyenlerle, gerek yazışarak sohbet gerekse, ki, en önemlisidir, evde, iş yerinde ya’da internetin bulunduğu her yerde kameralı sohbet ederek yüksek gelir sağlarsınız.

Sohbet etmek isteyen kişi, internet sitesinde sizin profilinize ilgi duyuyorsa, özel sohbet odasına davet eder ve tüm üyelerin bulunduğu genel sohbetin yapıldığı sohbet odalarından, birebir yazışabilen sesli-görüntülü sohbet odasına geçilerek sohbete devam edilir.davetle geçtiginiz odada size özel oda daveti gönderen üyeyle birebir sohbet edersiniz ve özel odada saatlik 34 TL kazanırsınız sizin asıl para kazanıcagınız oda özel sohbet odasıdır

Genel sohbet Odası, tüm üyelerin, chat modellerin aynı anda bulundukları sohbet-chat platformunun adıdır. Genel Odada yayın, üyeler ve chat model tarafından yapılır. Genel odada tüm üyeler yazışarak sohbet edebilir, görüntülü sohbet etmek istedikleri üye yada chat modeli, Özel Odaya davet edebilirler. Genel Oda da, yazışarak sohbet etme sınırlıdır. Daha uzun sohbetler için Özel Odaya geçmek gerekir. Genel Oda, standart bir chat uygulamasıdır.

Tüm Üyeler Genel Odadayken, tüm Dünyada olduğu gibi, üyelerden ikisi aralarında anlaşarak Özel Oda olarak adlandırılan sadece 2 kişinin sohbet edebileceği bölüme (Özel Oda) geçip sohbete devam ederler. Özel Odaya 2 kişi dışında kimse giremez. Özel odalarda yayın, Chat Model yada diğer üye tarafından başlatılır. Özel Odalar, standart bir chat-sohbet uygulamasıdır. Chat Model, özel odada, genel odaya nazaran, çok daha fazla gelir elde eder.